NonStop Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NonStop Forum

Paylaşımın Adresi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Uyarı : Etrafta Dolaşan Yeni Türkçe Msn Virüsü ve Silme Yolları ( Fotolarımı Alsana )

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Admin

Admin
Admin
Admin

Uyarı : Etrafta Dolaşan Yeni Türkçe Msn Virüsü ve Silme Yolları ( Fotolarımı Alsana ) Cpswh7

Evet arkadaşlar capslerde görüldüğü gibi bugun gün içinde yayılan yeni bir türkçe virüs çıktı... Kişinin msni kilitlenip herkese otomatik olarak capslerde görüldüğü gibi iletiler gönderildikten sonra pictures.zip adlı zip dosyasını atıyor. Bu konuda dikkatli olalım şuan itibariyle çok hızlı yaygınlaşmaya başladı bu tür gelen dosyaları direk iptal ediniz.

Daysoy ile İnceleyip Test edilmiştir.Caps yanlış anlaşılmasın.

Virüsü temizlemek için yapılmış 3 tane program var.

1. MSN Photo Virus Remover
Uyarı : Etrafta Dolaşan Yeni Türkçe Msn Virüsü ve Silme Yolları ( Fotolarımı Alsana ) Msn1ch6

MSN Photo Virus Remover 2.471 tane Messenger Virus tanıyıp temizleyebiliyor. Programın kullanımı Windows İşletim sistemini güvenli Kipte başlatın ve Güvenli Kipte MSN Photo Virus Remover çalıştırın otomatik olarak sisteme bulaşmış virusleri temizleyecektir. Programın Databese güncelleniyor güncel versiyonu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden takip edebilirsiniz.

DOWNLOAD:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. MSNFix
Uyarı : Etrafta Dolaşan Yeni Türkçe Msn Virüsü ve Silme Yolları ( Fotolarımı Alsana ) Msn2pb7

Tükçe dil desteği bulunuyor. İlk çalıştırdığınızda T harfine basın sonra R harfine bastığınızda sistemi taramaya başlayacak ve bulaşan virusleri sistemden silicek.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3. Clean Virus MSN
Uyarı : Etrafta Dolaşan Yeni Türkçe Msn Virüsü ve Silme Yolları ( Fotolarımı Alsana ) Clean_virus_msn

Bu programı yeni buldum, yukardakiler düzeltmezse bunu deneyebilirsiniz.Smile

Arkadaşlar ben araştırdım düzgün bir yol bulamadım.Forum'da ilk ve en iyi çareyi size sunuyorum ben yaklaşık 5 saat bilgisayarda bu virüsü inceledim ve sonuca ulaştım formata falan ihtiyacınız yok!

İlk öncelikle aşağıdaki programı indiriyoruz!

O inerken size programın özelliklerinden bahsedeyim.Smile
Arkadaşlar bu program sisteminizdeki her türlü hatayı tamir ediyor.

Şimdi programı indirdiyseniz size resimli yardımda bulanacağım.

Arkadaşlar uygulama ve yardım tamamen bana aittir alıntı değildir resimleride kendim gösterdim.Smile

Uyarı : Etrafta Dolaşan Yeni Türkçe Msn Virüsü ve Silme Yolları ( Fotolarımı Alsana ) Asvc7
Uyarı : Etrafta Dolaşan Yeni Türkçe Msn Virüsü ve Silme Yolları ( Fotolarımı Alsana ) Asduj6

Forum üyelerine yardımcı olabildiysem ne mutlu bana!

https://nonstop.yetkinforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-